Pršííí ... Co s tím ?

8. července 2014 v 7:00 | Zuzka
No, bohužel žádný tanec na zahnání deště neznám, takže zastavit déšť ti nepomohu, ale můžu ti poradit, co dělat, aby ses neunudila :)
Projdi si staré časopisy.
To já dělám dost často, když nemám nějaký nový na čtení (komu by se taky chtělo v dešti letět do trafiky). Navíc zjistím, že jsem buď spoustu článků vůbec nečetla, nebo jsem to už zapomněla. Takže to mám téměř jako nový časopis a navíc ušetřím peníze ;)

Pohoda v křesle.
Udělej si teplé kakao, čaj, kafe nebo prostě cokoli co máš ráda, uveleb se v křesle a dívej se na filmy nebo třeba videa na youtube. Já se ráda dívám na vlogy nebo gameplaye. Ten pocit, když sedíš v teple s notebookem na klíně a v pohodlným křesle je vážně k nezaplacení.

Maluj !
Úplně vidím tvůj otrávený obličej "ale já malovat neumím". Jak se říká žádný učený z nebe nespadl. Většina lidí si myslí, že malovat se naučit nedá, že se s tím člověk musí narodit. To je ale pěkný nesmysl! Chce to jen trochu cviku. Pokud se budeš malování věnovat, určitě se zanedlouho začnou objevovat výsledky. Důležité je, aby tě to bavilo.

Stáhni si film.
Na internetu nalezneš spoustu filmů, které si můžeš stáhnout nebo se na ně rovnou podívat zadarmo. Stačí si vybrat.

Začti se.
Prohledej svou knihovničku. Třeba tam najdeš nějakou zajímavou knížku, o které jsi ani nevěděla. Pokud jsi nic nenašla, tak někdy zaskoč do knihkupectví a nějakou si vyber. Na další déšť už budeš připravena.

Udělej to, co je potřeba.
Když prší a ty se nudíš, není vhodnější doba na odbytí povinností. Chybí ti úkol z ájiny? Máš v pokoji pěkný borčuš a nemůžeš se dokopat k tomu, aby sis uklidila? Tak se na to vrhni! Uvidíš, že než to uděláš, bude po dešti.

Pročti si můj blog.
Prozkoumej můj blog a ohodnoť ho! Myslíš si, že tu něco chybí? Nebo se ti tu něco naopak líbí? Napiš mi to. Budu ráda za každý komentář ;)

Zacvič si !
Udělej něco pro své tělo! Na internetu určitě nalezneš spoustu posilovacích cviků, tak začni rýsovat svou postavu. Třeba tě to chytne. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ohodnoť můj blog v komentářích,ať vím, co se ti líbí a co mám změnit.